06.08.2023 10:02:23

Joj, joj, joj! Komentator ostal brez besed! Nor zadetek nekdanjega člana Mure, naslednji je nizozemski velikan (video)

Izjemen zadetek prekmurskega vezista.

Nogometaši Sturma so sijajno začeli avstrijsko prvenstvo, v drugem krogu so se veselili druge zmage. Po uvodni prepričljivi zmagi nad dunajsko Austrio v prestolnici so bili pred svojimi navijači z 2:0 boljši še od Laska. V močnem deževju pred 13.205 gledalci so bili boljši od začetka do konca dvoboja ter zasluženo osvojili ves izkupiček, v glavni vlogi je bil Tomi Horvat. Slovenski reprezentant je v 27. minuti načel mrežo gostov in to na kakšen način! Po podaji z desne strani so tekmeci žogo izbili 25 metrov od svojih vrat, kjer jo je dočakal 24-letni Turniščan, si jo umiril, nato pa s kirurško natančnostjo z levico nameril v desni zgornji kot nemočnega vratarja Tobiasa Lawala. 'Traumtor' (sanjski gol) so si enotni pri severnih sosedih, odziv komentatorja je bil temu primeren, za končni izid je poskrbel nov poljski napadalec črno-belih Szymon Wlodarczyk.

Štiriindvajsetletni Turniščan je bil na igrišču do 62. minute, status enega od najpomembnejših členov graške zasedbe pa ohranja Jon Gorenc Stanković, ki je odigral vso tekmo. Slovenski dvojec in soigralce že v torek čaka velik izziv, na prvi tekmi 3. kroga kvalifikacij za ligo prvakov se bodo v Eindhovenu udarili z nizozemskim velikanom PSV-jem.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.