andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 18.01.2023 14:52:29

Jojo je vroč! Gol, nora podaja med nogami, nor prosti strel za zmago Maribora (video)

Grega Wernig
Maribor je z 2:0 premagal Aluminij, blestel je Josip Iličić.

Maribor je odigral prvo pripravljalno tekmo letošnjih zimskih priprav in pri tem ugnal lokalnega štajerskega tekmeca. Glavno vlogo je odigral Josip Iličić, ki je v drugi polovici drugega polčasa najprej zadel prečko z izjemnim prostim strelom, nato dosegel lep gol za 1:0, končal pa s še eno mojstrovino v svojem slogu. Imenitno je namreč podal tekmecu med nogama in tako začel čudovito akcijo, na koncu katere je za končnih 2:0 v korist Maribora zadel Žan Vipotnik.

Iličić je v igro vstopil v drugem polčasu in povsem spremenil potek - predvsem pa zaključek - srečanja, njegove poteze pa si lahko ogledate v spodnjem posnetku. Pri 1:25:20 najdete prosti strel, ki je skoraj poškodoval nasprotnega vratarja. Pri 1:34:10 najdete Iličićev zadetek. Pri 1:45:30 pa njegovo fantastično podajo med nogami na začetku akcije za zadetek Vipotnika.

Značke: iličić, maribor