Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

ue
ue
27 07.08.2022 21:57:06

Viole poslale jasno sporočilo vsem na stadionu! Med tekmo izobesile transparent z ostrimi besedami! (foto)

Grega Wernig
V Mariboru je prvi letošnji veliki derbi.

Olimpija je ob polčasu vodila z 1:0 in to je nekatere pristaše Maribora, ki že tako niso preveč naklonjeni trenerju Radovanu Karanoviću, spravilo še v slabšo voljo. Potem, ko mu je vzhodna tribuna žvižgala že po porazu s HJK Helsinki, so se tudi ob odhodu z igrišča po prvih 45 minutah obračuna z Olimpijo slišali glasni žvižgi.

Kot bi imele že vnaprej pripravljen odgovor na tako ravnanje, so Viole izobesile transparent z nedvoumnim sporočilom. 'Selektorji iz vzhoda, če hočete menjati trenerja po vsakem porazu, začnite navijati za Olimpijo,' je pisalo na njem, s tem so dale jasno vedeti, da (za zdaj) stojijo za strategom Maribora.