Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

4 16.10.2021 18:47:15

DRAMA! Nor avtogol v FAZANERIJI in enako NOR RAZPLET tekme! Neverjetno, kaj je naredila MURA!

Domen Jančič
Prava drama na tekmi Mura - Aluminij.

Mura je na koncu prišla do zmage 3:2, toda prav neverjetno je, kaj se je na poti do nje dogajalo. Začelo se je z resnično norim, v slovenski ligi redko videnim avtogolom, ki ga je že po 3 minutah igre dosegel branilec Aluminija Chinwendu Nkama. Povsem neoviran je skušal žogo izbiti iz svojega kazenskega prostora, a mu je šla komično čez nogo in v še bolj komičnem loku zletela čez vratarja v gol. No, se je pa kljub tej burleski Aluminij povsem vrnil v igro.

Še več, že v prvem polčasu je izenačil, po slabi uri igre pa je v Fazaneriji celo že vodil. Mura se je po uvodnem darilu gostov iz Kidričevega spogledovala s hudim udarcem, toda domačini so se zbrali in uprizorili že drugi popoln preobrat na tej tekmi. V 74. minuti je Gorenc zadel za 2:2, v 83. pa je Ouro dosegel svoj prvenec in Muri priigral dramatično zmago 3:2. Pred domačim obračunom z Rennesom, ki jo v četrtek čaka v konferenčni ligi.

Značke: mura, aluminij, prvaliga