Na novi lokaciji zabrnele kamere šova Kmetija

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

2 19.05.2021 19:25:08

Trenutek, ki je DOTOLKEL Koprčane?! Domači ponoreli, branilec Maribora BRANIL Z ROKO ... (video)

Grega Wernig
Sporna situacija na Bonifiki.

Mariborčani so kljub izključenemu Denisu Klinarju, ki je dvoboj na Bonifiki predčasno zapustil že v 34. minuti, Koprčane premagali s 3:0, dva zadetka pa dosegli številčno oslabljeni. Toda ...

V 65. minuti in pri vodstvu z 1:0 za goste je prišlo do nadvse spornega trenutka. Koprski nogometaši so skočili v zrak, zahtevali so najstrožjo kazen, saj je žoga, ki je letela proti golu, v roko v kazenskem prostoru zadela Luko Uskokovića. Sodniška piščalka je ostala nema, protesti domačih igralcev, trenerjev in navijačev pa niso obrodili sadov. Še več, zaradi burne reakcije je glavni sodnik Bojan Mertik pomočniku trenerja Kopra pokazal rumeni karton.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: maribor, koper