Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 16.05.2021 08:35:03

Ojoj, MURA! Prekmurci so se ob tej akciji le prijeli za glavo! Le kako to ni bil zadetek?! (video)

Mura je iz rok izpustila še eno lepo priložnost, da se resno vmeša v boj za naslov prvaka.

Po tem, ko so po vodstvu z 2:0 na tekmi z Bravom na koncu le remizirali, so nogometaši Mure le točko osvojili tudi na gostovanju v Kidričevem. Tekma se je končala brez zadetkov, Prekmurci pa bodo lahko še nekaj časa objokovali izgubljene priložnosti. Najlepšo je imel v 55. minuti Staniša Mandić, ki pa je bil nenatančen pri strelu z glavo.

V zadnjih minutah so Sobočani sicer spet napadli z vsemi močmi, toda pri tem so se vse preveč zapletali, domača obramba ni klonila, tako da Mura za vsaj začasno vodilnim Mariborom zdaj zaostaja za tri, za Olimpijo, ki ima tekmo manj, pa za dve točki.

V naslednjem krogu bo Mura gostila Domžale, k Aluminiju pa bo prišel Bravo.

Značke: mura, plts