Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

rb
rb
7 21.12.2020 11:20:42

Direktor slovenskega prvoligaša BREZ DLAKE NA JEZIKU: To razumem kot NAPAD NAME! Kot odgovor ...

Martin Metelko
Tudi v zadnjem jesenskem krogu ni šlo brez pripomb na delivce pravice.

Teorija o tem, da je zaradi specifičnih razmer na sežanskem stadionu skoraj nemogoče videti dobro tekmo, je padla v vodo. Videli smo nor obračun med Taborom in Koprom. Kanarčki so bili v prvem polčasu izjemni in vodili s kar 4:1, v nadaljevanju pa so ob obupni podobi trpeli in v določenih trenutkih tudi 'viseli', toda naposled se je moral Tabor na deseti tekmi sprijazniti s prvim domačim porazom. Bilo je 3:4, Kraševci so v zgolj 45 minutah dobili toliko golov kot pred tem v 810 minutah na domačih tleh.

Gostitelji pa so znova imeli obilo pripomb na sojenje. "V prvem polčasu se je zdelo, da so naši fantje z eno nogo že na dopustu, nakar smo v nadaljevanju pokazali, zakaj smo doma tako uspešni. In mislim, da bi tudi tokrat celo zmagali, če bi bile določene sodniške odločitve drugačne. V prvem polčasu smo bili oškodovani za najstrožjo kazen, prav tako ni bil dosojen prekršek nad našim igralcem in Koprčani so iz te akcije zadeli, v nadaljevanju pa so nam razveljavili zadetek zaradi nedovoljenega položaja, ki ga ni bilo. Sodniki so torej neposredno vplivali na tri zadetke in ne morem mimo tega, da vsega skupaj ne bi dojel kot napad name zaradi opozarjanja na napake po tekmi z Olimpijo. To se ne bi smelo dogajati, to se ne sme dogajati, bili smo okradeni. Takšno sojenje razumem kot odgovor na naša opozorila," je bil oster direktor Tabora Davor Škerjanc.