Ugodno oddam sina: Nikolina presenetila s ...

6 30.11.2020 08:50:12

Kam je IZGINIL Vukušić?!? Bil je celo pri MANDARIĆU, v igri res tudi DRASTIČNA REŠITEV?!

M24.si
Anteja Vukušića že dolgo nismo videli v ekipi Olimpije.

Olimpija je včeraj gostovala v Domžalah in izgubila. Domači so slavili s 3:1, potem ko so že v uvodnih štirih minutah zabili dva gola. Da bi bil udarec za Olimpijo še večji, je bil v drugem polčasu izključen kapetan Miral Samardžić, ki bo zato izpustil četrtkov derbi z Mariborom. Ob tem se poraja zanimivo vprašanje: bo obračun med Ljubljančani in Štajerci, ki se bo v Stožicah začel že ob 16.45, izpustil tudi Ante Vukušić? Nasploh se vedno večje število navijačev Olimpije sprašuje, kam je izginil v pretekli sezoni najboljši strelec zmajev. Športni časnik Ekipa SN v današnji izdaji piše, da naj bi bil Dalmatinec uradno poškodovan. Najprej ga je sicer mučila bolezen, potem težave z mišico, zdaj naj bi ga bolel celo hrbet. Toda ob tem se vse glasneje govori, da naj bi bil Vukušić sila nezadovoljen s svojim statusom pri Olimpiji. Prav zato naj bi se pretekli teden oglasil v pisarni predsednika kluba Milana Mandarića, dvojec se je bojda pogovarjal celo o tem, da bi obe strani sporazumno prekinili pogodbo, ki bi sicer morala veljati do konca naslednje sezone!

Vukušić je sicer nazadnje za Olimpijo v Prvi ligi Telekom Slovenije igral pred več kot mesecem dni. V tej sezoni se je med strelce vpisal zgolj enkrat, pa še to v pokalu. Za primerjavo, v pretekli sezoni je v državnem prvenstvu zabil kar 26 golov in bil najboljši strelec tekmovanja.