Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

3 29.10.2020 08:31:44

Celjani NORIJO! Prepričani so, da so bili na tekmi s Koprom ZELO OŠKODOVANI! Tu je njihov DOKAZ! (foto)

Martin Metelko
Nogometaši Celja so se po prvi četrtini prvenstva znašli v težavah.

Če so Celjani v pretekli sezoni na zadnji tekmi zasluženo prišli do naslova državnih prvakov, je pogled na lestvico po odigranih devetih krogih nove sezone bistveno drugačen. Celjani so trenutno na repu lestvice. Nov poraz so doživeli na tekmi s Koprom, ki je bil boljši s 3:0.

Pri tem pa v vrstah Celja ostaja grenak priokus. Na svojem Facebook profilu so namreč že ob polčasu objavili fotografiji dveh spornih situacij. Prva je bila domnevni nedovoljeni položaj Dareta Vršiča, ki je zadel za 1:0, druga sporna situacija pa je bila igranje z roko Koprčanov, ki je sodnik ni dosodil, za nameček pa so Koprčani izkoristili jezo Celjanov in iz hitrega protinapada dosegli še drugi gol v prvem polčasu.