05.10.2020 07:24:48

Rok Kronaveter je spregovoril o GROŽNJAH S SMRTJO lastnih navijačev in o tem, da jih nogometaši niso želeli pozdraviti

Na prvem večnem derbiju sezone nismo videli zmagovalca. Tekma v Ljudskem vrtu se je končala z 1:1.

Mariborčani so povedli po golu Jasmina Mešanovića že v prvem polčasu, izid je v 75. minuti tekme izenačil Đorđe Ivanović. Tekma pa je imela tudi tako imenovani tretji polčas. Najprej so nogometaši želeli pozdraviti nekaj Viol, ki so se zbrale ob ograji, toda nato so iz njihovih ust začele leteti zelo ostre žaljivke in grožnje s smrtjo, nakar so nogometaši odkorakali v slačilnice.

Po tekmi je o incidentu spregovoril tudi Rok Kronaveter. "Navijači imajo pravico, da izrazijo svoje mnenje. Spodbujali so nas celo tekmo, za kar se jim zahvaljujem," je bil zelo 'nežen' Kronaveter, na vprašanje o grožnjah s smrtjo pa je odgovoril, da jih ni slišal. Kot tudi ni želel razpredati o tem, zakaj nogometaši niso pozdravili navijačev. "Naj razlog za to ostane v slačilnici," je na kratko odvrnil.