03.10.2020 19:23:36

Tekma med Aluminijem in Koprom prekinjena! Tekmeca sta odigrala le 16. minut potem pa ...

Grega Wernig

V Kidričevem trenutno razmere nemogoče za igro. Glavni sodnik je prekinil srečanje. Zdaj je že znano, da se danes tekma ne bo nadaljevala.

Tekma v Kidričevem med domačim Aluminijem in gosti iz Kopra se je že začela. Dobrih 10 minut po začetku pa jo je moral glavni sodnik po sili razmer prekiniti. Dež je nalival tako močno, da je bilo nemogoče nadaljevati s srečanjem. Tekma je ob rezultatu 0:0 prekinjena. Jasno ej postalo, da danes ne bo možno nadaljevati s srečanjem. Škoda, saj je šlo za neke vrste jubilejno tekmo. Kot stranski sodnik se je namreč sploh prvič v zgodovini 1.snl preizkusila sodnica. Ta čast je šla Staši Špur.