Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

1 09.08.2020 07:46:55

Je Sergej JAKIROVIĆ 'dobil' novo moč v napadu? Mariborčani opravili še ZADNJI (?) test pred novo sezono (video)

Grega Wernig
Mariborčani so odigrali zadnjo (?) pripravljalno tekmo pred novo sezono.

Nogometaši Maribora bi morali sezono začeti v sredo, 12. avgusta, ob 19. uri z Aluminijem, toda zaradi okuženega nogometaša s koronavirusom v vrstah Kidričanov trenutno ni jasno, kakšna bo usoda tekme.

Vijoličasti so na zadnji (?) pripravljalni tekmi pred začetkom nove sezone odigrali tekmo s češkim prvoligašem FC Slovačko in ga po zadetkih Aljoše Matka in Jasmina Mešanovića premagali z 2:1.

aljosa matko maribor

Matko, ki se je vrnil s posoje pri Bravu, je dokazal, da lahko Sergej Jakirović resno računa nanj. Zadel je v 20. minuti tekme, ko po dolgi podaji Roka Kronavetra vratar Bajza ni bil uspešen pri izbijanju na robu kazenskega prostora, Matko pa je s hitrim in spretnim odzivom potisnil žogo čez golovo črto. Mešanović je končni izid tekme postavil še pred zaključkom 1. polčasa.

Postava Maribora: Jug (61' Pirić), Klinar, Martinović (61' Koblar), Mitrović, Kolmanič (61' Milec), Pihler (46' Cretu), Vrhovec (46' Dervišević), Bajde (61' Felipe Santos), Matko (61' Požeg Vancaš), Kronaveter (46' Kramarič), Mešanović (61' Tavares).

Značke: maribor, slovačko