Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

3 12.07.2020 21:04:23

JOJOJOJ, na kakšen način so Celjani povedli v Ljudskem vrtu, sledil je še en UDAREC za vijoličaste (video)

Jurij Kodrun
Grofi pod Kalvarijo s sijajnim izhodiščem za nadaljevanje.

Štajerski derbi v Ljudskem vrtu se je razpletel po okusu Celjanov, ki so si odločilno prednost za zmago z 2:1 zagotovili že v prvem polčasu. Tudi z nekaj sreče oziroma po zaslugi nerodnosti gostiteljev. Gostje so namreč v 35. minuti povedli z avtogolom Gregorja Bajdeta, ki je ob poskusu izbijanja žoge z glavo ugnal Jasmina Handanovića po nenevarni podaji Mitje Lotriča pred vrata. Kapetan grofov je poslal 'balon' v kazenski prostor, vendar vijoličasti z njim niso znali opraviti, zgolj štiri minute pozneje pa se je domača mreža zatresla še drugič. Dario Vizinger je prodiral proti kazenskemu prostoru, domači so ga zgolj opazovali, kar je odlični strelec znal unovčiti in žogo nameril v levi spodnji kot izkušenega čuvaja mreže.