Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

1 26.02.2020 18:53:12

Milaničev JOKER zabil ODLIČEN zadetek in prinesel VELIKO ZMAGO Mariboru nad MURO! (video)

Grega Wernig
Maribor je dobil veliki derbi proti Muri.

Na Fazaneriji je bil odigran odličen štajersko-prekmurski derbi, ki ga je na koncu z izidom 2:1 dobil Maribor in se z zmago približal Olimpiji na vsega točko zaostanka. Veliki junak derbija pa - Andrej Kotnik! Nepričakovan junak bi lahko rekli.

Primorec, ki v tej sezoni dobiva malo priložnosti za igro, je na zelenico stopil šele v 78. minuti, ko je zamenjal Amirja Derviševića. Osem minut kasneje je dosegel odločilen zadetek na tekmi! Po izjemni globinski podaji Mitje Vilerja je prišel sam pred vratarja Mure Šafarića in ga hladnokrvno premagal.

Maribor je sicer v vodstvo v prvem polčasu popeljal Rok Kronaveter, v nadaljevanju je izid izenačil Luka Šušnjara, zmagoviti gol pa je bil torej kot rečeno del Andreja Kotnika.

Zadetek Kotnika si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Če se vam ne prikaže, ga lahko vidite tudi TUKAJ

Značke: mura, maribor, kotnik