Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 26.02.2020 14:12:10

Najmlajši zmaji odlični v Avstriji

Mladi nogometaši Olimpije so se trudili na mednarodnem turnirju v dvoranskem nogometu.

Aktivnosti najmlajših nogometašev Olimpije se počasi, a vztrajno povsem selijo na odprto. Še pred dokončno selitvijo na zunanja igrišča so nekatere najmlajše selekcije sodelovale na velikem mednarodnem turnirju v dvoranskem nogometu v Avstriji in zeleno-bele barve kluba odlično zastopale. Ekipa U-8 je pod vodstvom trenerja Jureta Šegote pometla s konkurenco v uvodnem delu turnirja v Gleisdorfu in se po prepričljivi igri uvrstila v izločilne boje, kjer se ni ustavila in bila odlična tudi v tekmah na izpadanje vse do finala. V tekmi za prvo mesto je ugnala še Sturm in osvojila laskavo lovoriko. Le za odtenek manj uspešni so bili leto starejši zmajčki selekcije U-9 trenerja Luka Anžurja. Prepričljivi so bili v skupinskem delu in tudi v izločilnih bojih, prvi in edini poraz pa so zabeležili v velikem finalu proti Sturmu. Osvojili so končno drugo mesto, na tretje pa se je uvrstil Maribor. Enako uspešna je bila tudi ekipa U-10 Luka Kovačiča, ki je »pometala« s konkurenco v skupinskem delu in bila zanesljiva do finala, v kateremje doživela minimalen poraz proti ekipi iz Gradca. Del zmajčkov selekcij U-10 in U-11 je bil na turnirju v Beli krajini in se v obeh kategorijah prebil v izločilne boje.

Selekcija U-12 trenerja Selvada Kujovića je nastopila na mednarodnem turnirju v Italiji, kjer se je v skupini štirih ekip prepričljivo uvrstila v izločilne boje, na koncu pa prvi poraz doživela protipoznejšemu zmagovalcu Udineseju in zasedla končno tretje mesto. Na zelo solidni naravni travnati površini se je igralo po načelu8 + 1, zmajčki pa so tokrat nastopili kadrovsko oslabljeni, a kljub temu prikazali odlične predstave.

Značke: nogomet, mladi, olimpija