8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

6 23.01.2020 15:57:06

Olimpija PREMAGALA DINAMO, med polčasom na ZELENICO stopil kar MILAN MANDARIĆ in ...

Jurij Kodrun
Nogometaši Olimpije so premagali Dinamo II.

V Brežicah sta se pomerila Olimpija in Dinamo, toda Zagrebčani v Slovenijo niso poslali članske ekipe. Na delu je bilo rezervno moštvo, ki ni bilo doraslo vodilnemu klubu Prve lige Telekom Slovenije. Prijateljski obračun se je končal s 3:1. Prvi gol na tekmi je dosegel Jucie Lupeta, drugega je iz lepo izvedenega prostega strela z dobrih 25 metrov prispeval Goran Brkić, nato je v drugem polčasu enajstmetrovko v zadetek spremenil še Luka Menalo.

Tekma je bila odigrana le uro po tem, ko je Milan Mandarić obelodanil, da ostaja predsednik Olimpije, saj pogovori z Nemci niso obrodili sadov. Potem je prvi mož zmajev odhitel v Brežice in tam kar med polčasom stopil na zelenico, poklical nogometaše k sebi in jim povedal, kar jim je imel za povedati. Ni vrag, da jih je obvestil o neuspešnih pogajanjih z nemškimi vlagatelji in jim predstavil dejstvo, da bo še naprej njihov šef.