Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Celje Krznar Ekipa24.si

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

0 23.01.2020 14:32:03

Še nikoli VIDENO: Nogometaši Reala so si s tekmeci izmenjali drese, kar je sledilo, pa OSUPNE!

Nogometaši Unionistasa si bodo na zanimiv način razdelili drese, ki so jih dobili od igralcev Reala.

Španski tretjeligaš je v pokalnem tekmovanju tekmecem iz Madrida nagnal kar precej strahu v kosti. Gostitelji iz Salamance so na začetku drugega polčasa celo izenačili na 1:1, nekaj minut pozneje so si nesrečno zabili avtogol, končnih 3:1 pa je v izdihljajih tekme postavil Brahim Diaz.

Favoriti tako niso dopustili presenečenja, v španskih medijih pa odmeva dogodek, ki se je zgodil po tekmi. Igralci Unionistasa so si po tekmi z nasprotnimi nogometaši izmenjali drese, a jih niso zadržali. Vse skupaj so po sredini tekmi vrgli v torbo, da bi bila razdelitev kar najbolj poštena, pa bodo poskrbeli na četrtkovem treningu.

Kapetan ekipe Piojo je prišel na idejo, kako bi bil volk sit in koza cela. Najprej bodo določili vrstni red igralcev, nato pa si bodo eden za drugim iz torbe izbrali dres nogometaša Reala, ki si ga najbolj želijo.

Značke: real, salamanca