Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

ro
ro
0 27.11.2019 18:50:46

NORIŠNICA v Domžalah. Več kot 2000 gledalcev si je želelo skalp PORTUGALSKEGA VELIKANA, razpletlo se je ...

Jurij Kodrun
Domžalska selekcija U-19 je gostila vrstnike Porta.

Za domžalskimi upi je povratna tekma lige prvakov za mlade proti vrstnikom Porta, ki je ob Kamniško Bistrico privabila 2089 gledalcev. Kulisa je bila zares čudovita, takšno je bilo tudi izhodišče varovancev Darka Birjukova po gostovanju na Portugalskem, kjer so iztržili neodločen izid 2:2, na domačem igrišču pa se za obetavne Slovence ni razpletlo po želenem scenariju.

Prihodnost portugalskega velikana je naposled upravičila vlogo favorita in si zagotovila napredovanje, gostje so slavili s 3:0. Povedli so že v šesti minuti, ko je po protinapadu s 25 metrov zadel Sousa, vsi dvomi glede skupnega zmagovalca pa so bili razblinjeni v 77. minuti, ko je bil uspešen Valente, kmalu zatem se je za končni izid med strelce vpisal še Moreira.