Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

2 13.08.2019 19:19:40

NORO! kakšen zaključek polčasa! Poglejte to SIJAJNO AKCIJO! Maribor zdaj sanja! (video)

Rudi Požeg Vancaš bi Mariibor lahko izstrelil v idealen začetek. Zato pa ga je v idealen zaključek

Že po 11 minutah se mu je v Trondheimu v boju z Rosenborgom ponudila fantastična priložnost, potem ko ga je z idealno podajo samega pred vratarja poslal legendarni in neuničljivi kapetan Marcos Tavares. Treba je priznati, da je domači vratar odlično reagiral, a tudi da bi se Požeg Vancaš lahko znašel bolje. Prepozno je dvignil glavo, prepozno opazil čuvaja mreže in reagiral šele tedaj, ko so bile vse opcije zaprte. Zato je s svojim strelom zadel vratarja in ostalo je pri izidu 0:0.

Več kot odkupil pa se je v sodniškem podaljšku. Norvežani so bili z mislimi že na odmoru, Mariborčani pač ne! V sijajni akciji so vztrajali do konca, odlično rečena žoga je prišla nazaj do Požega Vancaša in tokrat je reagiral kot pravi napadalec. ustavil jo je, obvladal in zabil v gol za upanje. Za več kot upanje. V 54. minuti je Rosenborg sicer izenačil na 1:1, toda ostaja dejstvo, da Maribor potrebuje še 2 zadetka, da izniči zaostanek iz Ljudskega vrta.

Kaj bi vam govorili, poglejte si posnetek. Če vam ga ne prikaže spodaj, je na tej povezavi. Zapravljena Požegova priložnost z začetka tekma pa v tej povezavi.