Sanjski moški: Gabrijela je postala temnolaska

Monika in Denis 4 Njena.si

Ljubezen na vasi: Kaj se je zgodilo po dveh letih?...

1 11.07.2019 20:31:14

NORA TEKMA Domžal na Malti in ŠE BOLJ NOR RAZPLET! Tega niste pričakovali, TOLE se redko vidi!

Martin Metelko
Domžale so na na Malti zmagale z divjim izidom 4:3.

To pa le delno opiše vse tisto, kar se je zgodilo na majhnem sredozemskem otoku. Začelo se je idealno za Domžalčane, kajti Senijad Ibričić je že v 5. minuti izkoristil 11-metrovko, popeljal slovenske goste v vodstvo in zdelo se je, da bo vse skupaj četrtkov sprehod v parku. Ter da napredovanje ne more biti ogroženo. Toda nato se je začel divji ples. Z dvema zadetkoma v zaključku prvega dela igre so Maltežani kar naenkrat vodil 2:1, po izenačenju Slobodana Vuka takoj na začetku drugega polčasa pa so domači hitro uspeli povesti tudi 3:2.

To pa je bila točka, na kateri so se varovanci Simona Rožmana vendarle vzeli v roke. Na divjem vrtiljaku zadetkov so jih nehali prejemati, zato pa so v nezmanjšanem ritmu tresenja mreže nadaljevali v napadu. Hitro je za 3:3 zadel Gregor Sikošek, ob nadaljevanju tovrstne igre pa četrt ure pred koncem tudi Matej Podlogar. Njegov zadetek se je izkazal za tistega, ki je postavil končnih 4:3, in to bi tudi vendarle moralo odpirati vrata naslednjega kvalifikacijskega kroga.

Značke: malta, domžale