Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

ro
0 30.06.2019 10:00:28

MURA dvakrat hitro odgovorila Armencem, zgodilo se je PRVIČ po 5. maju

Soboški črno-beli so se s Pjunikom razšli brez zmagovalca.

Nogometaši Mure so odigrali četrto prijateljsko tekmo po začetku priprav. Pomerili so se z armenskim Pjunikom, ki je zadnje prvenstvo končal na drugem mestu na lestvici, obračun v Bakovcih se je končal z izidom 2:2 (1:1).

Črno-beli so dvakrat zaostajali, a so se obakrat odzvali s hitrim izenačenjem, med strelce sta se vpisala Nino Kouter v prvem polčasu in Alen Kozar v nadaljevanju. Soboška podoba je bila na primerni ravni, razlog za zadovoljstvo pa gotovo predstavlja dejstvo, da je prvič po poškodbi med vratnici znova stopil Matko Obradović. Branil je v drugem polčasu, na igrišču je bil spet prvič po 5. maju, ko so se Prekmurci v Fazaneriji v 31. prvenstvenem krogu z Rudarjem razšli z izidom 3:3.

Zasedba z ravnice je dvoboj začela v postavi Šafarić, Kous, Bošković, Laci, Pucko, Kozar, Lorbek, Marič, Šušnjara, Kouter in Cipot, na začetku drugega dela je domačo mrežo branil Obradović, od 71. minute so bili na igrišču še Karničnik, Maruško, Karamarko, Šturm, Šporn, Bubnjar, Bobičanec, Horvat in Maroša. Kozar je edini odigral celotno tekmo.