Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

18 09.03.2019 21:22:59

Je bil PENAL ali ne? Tole je SPORNA situacija iz tekme Maribor – Gorica, ki buri duhove (video)

Grega Wernig
Nogometaši Maribora so z zmago nad Gorico prednost pred Olimpijo povečali na 10 točk.

Za vijoličastimi je sanjska soboto. Najprej so uživali ob tem, da je kranjski Triglav na domačem igrišču pripravil prvovrstno presenečenje in v 95. minuti preko nekdanjega talenta Olimpije Davida Tijanića premagal zmaje z 2:1, nato so z identičnim rezultatom Mariborčani v Ljudskem vrtu premagali Gorico in posledično pobegnili na +10.

Mariborčanom sta zmago prinesla oba napadalca, Marcos Tavares in Luka Zahović, toda mnogi so prepričani, da bi se tekma lahko končala tudi drugače, če bi v 90. minuti po dvoboju med Sašo Ivkovićem in Žigo Lipuščkom v kazenskem prostoru vijoličastih Dragoslav Perić pokazal na belo točko.

Kapetan Gorice Žiga Lipušček je prepričan, da je bila enajstmetrovka in da je delivec pravice storil napako. Mi vam spodaj ponujamo posnetka sporne situacije in presojo o tem, ali je bila Gorica oškodovana, prepuščamo vam. Če se vam posnetka ne prikažeta, ju lahko vidite TUKAJ in TUKAJ.