3 01.11.2018 10:49:36

HUD UDAREC ZA MARIBOR! Vijoličasti za DLJE ČASA ostali brez enega svojih NAJBOLJŠIH nogometašev!

Drago Wernig - TAKA
Mariborčani so včeraj doživeli hud udarec!

Vijoličasti so se včeraj ob Kamniški Bistrici v zadnjih trenutkih dvoboja rešili izpada iz pokalnega tekmovanja. Še v 92. minuti so namreč Mariborčani v Domžalah zaostajali z 0:2, nato pa jih je rešil Alexandru Cretu, ki je zabil z glavo za 1:2. V preostalih nekaj sekundah so vijoličasti zadeli še enkrat in izid izenačili na 2:2 ter se veselili napredovanje v polfinale pokalnega tekmovanja.

Toda napredovanje je terjalo svojo ceno. Darko Milanič je moral namreč v drugem polčasu prisilno iz igre povleči Sašo Ivkovića, standardnega člana začetne enajsterice. Po koncu tekme smo Primorca vprašali, zakaj je Ivkovića zamenjal s Šulerjem, Milanič pa je s precej nejevolje odgovoril: "Saša ima zlomljen nos. Čaka ga dolga pavza."

Če vemo, da je bil Ivković eden izmed najbolj standardnih članov začetne enajsterice vijoličastih in da je večino tekem odigral na zares visoki ravni ter bil eden izmed najboljših posameznikov Maribora, potem je jasno, da so Štajerci doživeli hud udarec.