Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 31.10.2018 21:44:40

PRESENEČENJE, ki to ni bilo! Rezervni ZMAJI so se MUČILI s Koprom, preobrat SVETLOBNA LETA stran

ALESFEVZER.COM
Znani so vsi polfinalisti pokala.

Mura, Maribor, Aluminij in tudi Olimpija. To so štirje klubi, ki so si zagotovili nastop v polfinalu slovenskega pokala. Ljubljančani so vozovnico dejansko potrdili že na prvi tekmi v Kopru, ko so na Bonifiki slavili kar s 5:0. Povratni obračun je bil tako le nujno potrebna rutina, ki pa je postregla z manjšim presenečenjem. Obalni tretjeligaš je namreč v Ljubljani ostal neporažen, tekma se je končala z 1:1. Trener ljubljanskega kluba Zoran Barišić je v luči sobotnega večnega derbija z Mariborom in tudi prihajajočega lokalnega obračuna z Domžalami zamenjal vseh enajst v primerjavi z gostovanjem v Ljudskem vrtu, na koncu je edini gol za njegov klub dosegel Ivan Lendrić v 60. minuti. Koprčani so povedli, in sicer v 48. minuti, ko je zadel Edi Baša.

"Nisem zadovoljen. In ne vidim razloga, zakaj bi bil," je bil po tekmi vidno nejevoljen Zoran Barišić, ki ga je razveselilo vsaj dejstvo, da je po naporni tekmi v Ljudskem vrtu lahko spočil nosilce igre svoje ekipe. Glede nasprotnika v polfinalu je dodal: "Dejansko mi je vseeno. Vsi so dobri, kvalitetni, vse spoštujemo."

Značke: nk-olimpija, fc-koper