01.11.2017 15:44:35

Za mariborske upe se dvoboj z Liverpoolom ni razpletel po želenem scenariju

Drago Wernig - TAKA

Muamer Vugdalić in njegovi varovanci so v ligi prvakov za mlade doživeli tretji poraz.

Uvod v drevišnji spopad na Anfieldu se ni razpletel po mariborskih željah. Vijoličasti upi so v ligi prvakov za mlade doživeli še tretji poraz, drugič so bili boljši vrstniki Liverpoola. Po zmagi s 4:1 v Lendavi je domača zasedba pod vodstvom Stevena Gerrarda na Prenton Parku slavila s 3:0 (2:0). Že v četrti minuti je štajersko mrežo načel Jones, sedem minit zatem je bil z bele točke uspešen valižanski članski reprezentant Woodburn, končni izid je v 86. minuti postavil McAuley. Mariborčani so imeli nekaj priložnosti za vsaj častni gol, a tudi gostitelji vseh še zdaleč niso izkoristili vseh, z nekaj izvrstnimi posredovanji se je izkazal Tibor Cajnko.

Muamer Vugdalić se je odločil za postavo Cajnko, Žgajner, Štusej, Horvat (od 66. Kotnik), Grajfoner, Koblar, Ogrinec, Kukovec, Žugelj (od 77. Hanik Horvat), Kolmanič (od 51. Strah), Šlamberger.