56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Matic: Nad Katjo nikoli nisem izvajal nasilja

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 14.07.2017 08:50:10

Razjarjeni Blaž Slišković ostro in brez dlake na jeziku: Dobro, kaj smo mi!? Razjezijo me ljudje, ki ...

Drago Wernig - TAKA
Blaž Slišković z vsako izjavo dvigne prah. In legendarni Baka je bil še enkrat več brez dlake na jeziku.

Strateg Zrinjskega je bil po dvoboju z Mariborom nad eno stvarjo razočaran. No, bolj razjarjen, kot razočaran. In to je po tekmi z vijoličastimi tudi jasno in glasno povedal.

"Ena stvar me res moti. Ne morem povedati, kako zelo moti. Po 20, 25 minutah igralec vrne žogo vratarju in mu posamezniki iz tribune začnejo žvižgati. Naj le eden izmed njih pride za pet minut na igrišče ob tej vročini. Ne igrati, naj poskusi samo hoditi, pa bo umrl. Ti fantje si ne zaslužijo žvižgov! To se dogaja, ker smo neobjektivni, ker mislimo, da moramo leteti po terenu. Najslabše je, ko je med publiko nevednež, ki je pobegnil ženi in se znaša nad igralci. Njej ne more govoriti, lahko pa igralcem. To je žalostno. Kdor se ni ukvarjal z nogometom, ne ve, kako težko je igrati pri 35 stopinjah," je rohnel Baka.

"Dobro, kaj smo mi? Ajax iz najboljših časov? Manchester? Da bi morali dobiti Maribor s 3:0? Pustite, da jaz pred tekmo govorim o zmagi s 3:0 – s tem bodrim igralce in sebe. Če bom razmišljal negativno, kaj pa lahko pričakujem od igralcev!?" je v jeznem tonu zaključil Slišković