Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 29.06.2017 15:46:39

To pa je sporočilo! Kapić še enkrat s pravo lepotico, Gorica pa z veliko zmago z gostovanja (video)

Youtube
Gorica je v 1. krogu kvalifikacij za ligo Europa na gostovanju pri armenskem Širaku zmagala z 2:0.

Goričani so že na začetku tekme zelo pritisnili in Armencem dali vedeti, kdo je favorit te tekme in tudi zelo zgodaj zadeli. V 15. minuti je bil namreč z odličnim strelom od daleč uspešen Rifet Kapić. To je bil tudi prvi zadetek v letošnji sezoni lige Europa.

Isti nogometaš je še enkrat opozoril nase, in sicer v 69. minuti, ko je izkoristil odlično podajo Tineta Kavčiča, nato pa nogometaša Širaka poslal na pravi vrtiljak in še enkrat izjemno zaključil.

Gorica se tako z gostovanja vrača z lepo zmago, povratna tekma bo na sporedu čez teden dni ob 20.30.