Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

0 04.02.2017 21:43:16

Domžalčani v 300 minutah odigrali dve tekmi. V dveh krajih!

nkdomzale.si
Slovenski prvoligaši se pripravljajo na drugi del sezone.

Dvakratni slovenski prvaki so nadaljevali niz prijateljskih preizkušenj. V soboto so se odpravili na Primorsko, kjer so 300 minutah odigrali kar dva dvoboja. Sinom Rožman je najprej sestavil ekipo, ki se je na igrišču z umetno travo v Dekanih pomerila z domačim tretjeligašem in ga premagala s 3:2 (1:1). Pri Domžalčanih so se med strelce vpisali Jarović, Ožbolt in Petric, pri gostiteljih sta bila uspešna Ramić in Stepančič. Prvoligaš se je predstavil v zasedbi Mulalić (od 62. Frelih), Brachi, Firer (od 65. Petric), Matjašič, Žužek, Ivkić, Huč, Žinko (od 60. Rom), Vrandečič, Batrović (od 41. Ožbolt; od 57. Gnezda Čerin), Jarović.

Dvoboj se je začel opoldne, ob 15. uri pa je bila druga zasedba rumeno-modrih na igrišču z umetno travo na koprski Bonifiki, kjer je merila moči s srbskim prvoligašem Mladostjo iz Lučanov. Domžalčani so zmagali z 1:0, edini gol je v 70. minuti dosegel Bratanovič, Simon Rožman se je odločil za naslednje moštvo: Golubović, Vetrih (od 77. Gnezda Čerin), Volarič, Širok, Halilović, Dobrovoljc, Balkovec, Franjić (od 82. Petric), Majer, Husmani, Bratanović.

Celjani in Goričani so se udarili v Umagu, s 3:1 (2:1) so bili boljši varovanci Mirana Srebrniča. Za modro-bele so v polno zadeli Osuji, Boben in Kous, ki je zatresel lastno mrežo, pri grofih je bil natančen Požeg Vancaš. Dejavni so bili tudi Koprčani, ki so gostili češko moštvo Hradec Kralove in izgubili z 0:1 (0:1).