15.09.2024 07:38:49

Noro, kaj je storil ob proslavljanju zadetka. V Nemčiji je slekel hlače, ker ... (video)

Kaj vse danes ne naredijo nogometaši, da bi dobili oglede na družbenih omrežjih.

Svetovni splet se norčuje iz izjemnega igralca nemškega prvaka Bayerja iz Leverkusna Victorja Bonifaceja. Bayer je slavil s 4:1 na gostovanju pri Hoffenheimu. Bayer je vodil z 2:o že v prvem polčasu, ko je zadetek dosegel v 30. minuti tudi Boniface, v drugem pa so dosegli še dva gola v zadnjih 20 minutah. Najprej je zadel Wirtz, potem pa je bil Boniface ponovno strelec. Precej pozornosti pa je pritegnilo njegovo proslavljanje zadetka. Odločil se je, da sleče oziroma spusti hlačke pred navijači. Na 'srečo' je imel pod nogometnimi hlačkami še oprijete kolesarske hlačke. Tak način proslavljanja pa so potem ostro napadali na družbenih omrežjih. Vsi so bili zgroženi nad načinom proslavljanja Bonifaceja. Po tekmi je nigerijski napadalec pojasnil: "To je TikTok ples nigerijskega vplivneža. Obljubil sem mu, da bom to naredil." No, zdaj bo zagotovo reagirala tudi nemška zveza in zanimivo bo, kakšna kazen bo sledila zaradi neprimernega obnašanja. Je bilo to vredno zaradi objave na družbenem omrežju?

Bilo kako bilo sigurno je da njegova proslava i nije baš primjerena za zelene terene.