Kupci prisegajo na nizko ceno bolj kot na ...

Odločilni meseci za usodo TEŠ6: zapiranje ...

Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Tina Gorenjak se je po drugem raku odločila za ...

slovenija hrvaska 3 Ekipa24.si

Oglasil se je tudi zelo kritizirani selektor ...

0 25.11.2023 07:58:06

Ronaldooooo! Neverjeten zadetek Portugalca je preplavil splet! Poglejte to mojstrovino! (video)

Cristiano Ronaldo se je ob zmagi Al-Nassra s 3:0 podpisal pod dva zadetka.

V 14. krogu savdske lige sta se pomerila Al-Nassr in Al-Akhdoud, brez večjih težav je slavila zvezdniška zasedba, ki zaseda drugo mesto v ligi. Rumeno-modri so povedli v 17. minuti, ko je zadel Al-Najei, delo pa je v drugem polčasu dokončal Ronaldo. 38-letni Portugalec je na 2:0 povišal v 77. minuti, ko je z izjemnim prvim dotikom sprejel podajo po predložku ter neusmiljeno žogo poslal v mrežo tekmeca. Le tri minute kasneje pa je zabil še gol, ki odmeva še bolj, sprva je njegov soigralec sam stekel proti golu, kjer ga je ustavil nasprotni vratar, ki je žogo poslal daleč od vrat, a ta je pristala direktno v nogah Ronalda, ki je to izkoristil. Žogo je v visokem loku poslal čez vratarja in vse branilce ter neubranljivo zatresel mrežo. S tem je Portugalec zadel že 15. gol v sezoni in je tako prepričljivo prvi strelec lige, drugi je Aleksandar Mitrović, ki je dosegel deset golov. Oba zadetka Ronalda si lahko pogledate spodaj.