Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 03.11.2023 13:17:13

Ne, no, pa ni tega rekel?! Po zmagi na Old Traffordu je trener Newcastla takole ponižal rdeče vrage!

V četrtem krogu angleškega ligaškega pokala je Newcastle na Old Traffordu kar s 3:0 premagal Manchester United.

V domačem taboru so bili seveda poklapani, razočarani in jezni so tudi navijači. Pri Newcastlu pa so se tekmecem tako na najboljši način oddolžili za februarski poraz v finalu tega tekmovanja. Takrat je na kultnem Wembleyju United slavil z 2:1.

Se je pa na tem srečanju zgodilo nekaj zelo zanimivega, in sicer je trener Newcastla Eddie Howe v 64. minuti, štiri minute po tretjem golu svoje ekipe, na igrišče poslal Bruna Guimaraesa in povratnika po poškodbi Calluma Wilsona, ki sta tako igrala skoraj pol ure. Po tekmi so angleški novinarji Howa vprašali, zakaj je opravil menjavi v napadu, on pa je s svojim odgovorom dokončno ponižal rdeče vrage. "Želeli smo dati minutažo fantom, ki jim manjka treningov, pa smo namesto treninga izkoristili to priložnost."