Skrivnost drugega polčasa: vlada Roberta Goloba s...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

0 04.09.2023 11:57:39

Zvezdniku Barce so med tekmo raztrgali uho, kar je sledilo, je osupnilo vse (foto)

Profi
Barcelona je visoko premagala Osasuno.

Barcelona je v 4. krogu španskega prvenstva z 2:1 premagala Osasuno. V sodnikovem dodatku prvega dela je za Katalonce po podaji nemškega reprezentanca Ilkaya Gündogana z glavo zadel Francoz Jules Kounde. Izenačil je Argentinec Chimy Avila v 76. minuti. Barcelono je do zmage popeljal poljski napadalec Robert Lewandowski v 85. minuti, ko je zadel enajstmetrovko. Pred tem je nad njim prekršek v kazenskem prostoru storil Alejandro Catena, ki je zato dobil rdeči karton.

Tekmo pa je zasenčila nevsakdanja poškodba Gavija, ki je odigral svojo stoto tekmo za katalonskega velikana. V dvoboju z nasprotnikom je doživel raztrganino ušesa. Začel je obilno krvaveti, zdravniška služba pa mu je uho spela s 'spenjačem'. Kljub temu je Gavi stisnil zobe in drugi polčas odigral s spetim ušesom.

Značke: barcelona, gavi