49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Poslanec Svobode se je zmotil, zato je bil sprejet...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 24.05.2023 09:25:12

Kot v najboljših časih! Ronaldo zaključil nor preobrat, zadetek pa prava poslastica! (video)

Cristiano Ronaldo je svojemu klubu pomagal do pomembne zmage, do konca prvenstva pa še dva kroga.

Tudi prvenstvo v Savdski Arabiji se približuje h koncu, vodilni ekipi pa sta prišli do novih zmag. Vodilni Al Ittihad je bil boljši do Al Batina, drugouvrščeni Al Nassr, za katerega igra tudi Crisitano Ronaldo, pa je po pravi drami premagal ekipo Al Shabab. Slednja je v prvem polčasu vodila že z 2:0, nato pa se je zgodil veliki preobrat.

Še pred koncem prvega dela igre so gostitelji znižali zaostanek na 1:2, v 51. minuti so izenačili, v 59. minuti pa je s sijajnim zadetkom za zmago Al Nassra poskrbel Ronaldo.

Portugalec je tako ohranil upe o naslovu prvaka, a bo za to potreben tudi kiks Al Ittihada. Slednji ima tri točke prednosti pred Al Nassrom, če bosta ekipi na koncu izenačeni, pa bodo naslov slavili igralci Al Ittihada, saj imajo boljši medsebojni izkupiček.

Značke: ronaldo, al-nassr