jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 16.04.2023 17:31:17

Pravljica, ki se počasi spreminja v nočno moro! Prednost Arsenala kopni, neverjetno, kaj se jim dogaja!

Nogometaši Arsenala, vodilne ekipe angleškega prvenstva, v 31. krogu niso vknjižili polnega izkupička. Na gostovanju pri londonskem tekmecu West Hamu, so igrali le 2:2, čeprav so že po desetih minutah vodili z 2:0. Njihova prednost pred Manchester Cityjem je zdaj le še štiri točke, ob tem, da imajo meščani tekmo manj od topničarjev.

Gabriel Jesus je Arsenal že v sedmi minuti popeljal v vodstvo, ki ga je tri minute pozneje povišal Marin Odegaard.

Domači so znižali z enajstmetrovke, v 33. minuti jo je izkoristil Said Benrahma, nato so imeli v 52. minuti strel z bele točke tudi gosti, toda Bukayo Saka ni zatresel mreže, streljal je mimo vrat.

Kazen je sledila le dve minuti pozneje, ko je izenačil Jarrod Bowen, s tem pa svoji ekipi zagotovil pomembno točko v boju za obstanek. Domači bi lahko v končnici tekme tudi zmagali, Michail Antonio je z glavo zadel okvir vrat.

To je že druga tekma Arsenala v nizu, ki jo je končal z 2:2, obakrat pa tudi vodil z 2:0.

Značke: nogomet, anglija