16.04.2023 16:08:52

Drama Kevina Kampla! Prijel se je za prsi in padel na zelenico: "Ne morem dihati"

Drama Kevina Kampla.

Kevin Kampl je na včerajšnji tekmi šokiral gledalce in soigralce. Potem ko je v 10. minuti tekme dosegel gol za 1:1, je nerodno padel na hrbet, nasprotnik pa mu je padel na prsi. Nekdanji slovenski reprezentant je vstal, da bi s soigralci proslavil zadetek, nato pa se je prijel za prsi in dejal, da ne more dihati. Najprej se je naslonil na reklamni pano, nato pa padel na zelenico. Nogometaši Leipziga so v paniki poklicali zdravnike, ki so hitro prihiteli na igrišče. "Zgrabila me je panika, ker nisem mogel več dihati."

K sreči je Kampl zaradi udarca zgolj ostal brez sape in je hitro prišel k sebi ter nadaljeval igro. Leipzig je na koncu zmagal s 3:2, Kamp pa je igral do 79. minute.