5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 12.04.2023 06:26:12

Raketa! Cel svet govori o izjemnem zadetku Cityja, to morate videti! (video)

Manchester City je na dobri poti, da se uvrsti v polfinale lige prvakov.

Varovanci Pepa guardiole so že na prvi tekmi Bayernu odčitali izjemno lekcijo, z najlepšim zadetkom tekme pa se je izkazal Rodri, ki je kot prvi načel bavarsko mrežo.

City je v prvem polčasu prvi zapretil, zvezdnik Erling Haaland je imel prve nevarne priložnosti, pridružil se mu je še Kevin de Bruyne, a je bil vratar gostov Yann Sommer zbran. Ni pa mogel ubraniti strela Rodrija, ki se je v 27. minuti odločil za silovit udarec s kakšnih 20 metrov in žogo poslal tik pod prečko. Vratar nemške ekipe je spet klonil v 70. minuti. Dayot Upamecano je izgubil žogo, Bernardo Silva pa je z natančnim strelom od daleč poskrbel za 2:0. In še preden so si Bavarci opomogli, je udaril še Haaland, ki je po podaji Johna Stonesa žogo iz bližine potisnil v mrežo in postavil končni izid tekme - 3:0.