Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

0 20.03.2023 16:57:18

Kaj je tako razjezilo ljubljenca Green Dragonsov, da je tako burno reagiral na Instagramu? (foto)

Nogometaš je na družbenem omrežju poslal zelo jasno sporočilo.

Še eno glasno sporočilo na Instagramu, kjer nogometaši najraje objavljajo svoje misli. Tokrat se je razhudil napadalec Almedin Ziljkić, ki je bil še v tej sezoni član ljubljanske Olimpije, pozimi pa je odšel v FK Sarajevo. V zadnjem krogu lige BiH je Sarajevo igralo proti Posušju in zmagalo s 3:1. In Ziljkić je v igro prišel v 78. minuti, pet minut kasneje pa je zatresel mrežo nasprotne ekipe. In takoj po zadetku je stekel v objem trenerju Mirzi Varešanoviću. Zakaj? Ziljkić je bil očitno tako jezen zaradi govoric, da se je sprl s trenerjem in da zato ne igra, da je kategorično zanikal vse govorice. "Vedno sem z ekipo. Nisem oddelal štiri treninge in logično je, da nisem začel tekme. Moram demantirati kakršenkoli spor s trenerjem ali upravo kluba," je zapisal Ziljkić, ki je v Ljubljani zapustil zelo dober vtis, a ...
Nekdanji igralec Olimpije je odlično začel v dresu Sarajeva, posebej se je izkazal na tekmi proti Širokem Brijegu, ko je dosegel gol in podajo.