Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

ue
ue
0 11.05.2022 08:06:28

Trenutki groze na Camp Nouu! Zvezdnik Barcelone obležal kot pokošen! Odpeljali so ga z rešilcem, iz bolnišnice ... (video+foto)

Na tekmi Barcelone in Celte je prišlo do grozljivih scen.

Barcelona je v 37. krogu španske lige premagala Celto s 3:1 in se utrdila na drugem mestu. Katalonci so v prvem polčasu dosegli dva zadetka (Memphis Depay, Pierre-Emerick Aubameyang), dvakrat pa se je mreža zatresla tudi v drugem polčasu. Na 3:0 je povišal Aubameyang, častni zadetek za goste pa je dosegel Iago Aspas.

A vse skupaj je bilo močno v senci dogodka, ki se je zgodil v 63. minuti. Takrat sta se ob skoku za žogo z glavama trčila nogometaša Barcelone Gavi in Ronaldo Araujo. Prvi je takoj obležal, držeč se za glavo, drugi pa se je vstal in nadaljeval z igro. Tekel je v obrambo, toda po kakšnih 30 pretečenih metrih se je naenkrat zgrudil kot pokošen.

Stadion je obnemel, soigralci so takoj začeli klicati na pomoč. Pritekli so zdravniki in mu nudili prvo pomoč, kmalu je prišel rešilec in nesrečnega Urugvajca so odpeljali v bolnišnico. Barcelona je pozneje obvestila javnost, da je Araujo dobl pretres možganov in je bil zadržan v bolnišnici na opazovanju.

Če vam spodnjega posnetka ne odpre, si ga lahko ogledate tudi TUKAJ.

Značke: araujo, gavi, fc-barcelona