Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 16.04.2022 18:41:34

Liverpool in City še enkrat PRESEGLA SAMA SEBE! Tokrat pa je nora tekma DOBILA ZMAGOVALCA!

Izjemen spektakel v polfinalu pokala FA.

Potem ko sta v državnem prvenstvu dvakrat odigrala 2:2, sta Manchester City in LIverpool navdušila tudi v polfinalu najstarejšega klubskega tekmovanja. A s to razliko, da se tokrat po 90 minutah ni končalo neodločeno - čeprav od tega kljub vodstvu Liverpoola 3:0 ni manjkalo ravno veliko. Rdeči so si veliko prednost nabrali v izjemnem prvem polčasu, ko so letali na krilih dvakratnega strelca Sadia Maneja. Drugi del pa je v popolnosti pripadel Cityju.

Sinje modri se na Wembleyju niso predali, lovili so velike rivale in kmalu zadeli za 1:3, v 91. minuti pa še za 2:3. Vmes, pa tudi v izdihljajih jim je kar nekajkrat zmanjkalo le malo, da bi dosegli še kakšen zadetek - in tako se je uvrstitve v finale veselil Liverpool. Moštvi seveda loči le točka na vrhu lestvice premier lige, utegnili pa bi se pomeriti tudi v velikem finalu lige prvakov 28. maja v Parizu.

Značke: liverpool, city, fa-pokal