06.03.2022 12:32:47

Da dol padeš! Real velikemu tekmecu pokazal, kdo je ŠEF, zadetka pa za PRSTE OBLIZNIT! (video)

Nogometaši Real Madrida so z zmago proti Real Sociedadu s 4:1 povišali prednost na prvem mestu španske LaLige. Po zgolj neodločenem izidu Seville v petek zvečer proti Alavesu ima zdaj Real Madrid osem točk naskoka pred klubom iz Andaluzije.

Uvodni zadetek so dosegli gostje oziroma Mikel Oyarzabal, ki je v 10. minuti izkoristil najstrožjo kazen, domači pa so potek tekme obrnili v zaključku polčasa, ko sta z razdalje zadela Eduardo Camavinga in Luka Modrić.

V drugem polčasu sta za Real Madrid zadela še Karim Benzema z bele točke ter Marco Asensio.

V nedeljo zvečer ob 21. uri bo derbi kroga med tretjeuvrščenim Betisom in petim Atletico Madridom, že prej ob 16.15 pa bo Barcelona, ki zaseda četrto mesto na lestvici, gostovala v Elcheju.