“Meghan Markle je pohlepna!”

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 28.02.2022 16:27:56

Prava DRAMA v Avstriji! OBLEŽAL KOT MRTEV! Nezavesten... Potem pa mu je nasprotnik REŠIL ŽIVLJENJE (video)

Kako dobro je, da imajo nogometaši tudi znanje prve pomoči oziroma, da znajo pomagati, ko se zgodi kakšna nesreča.

Na Dunaju je bila prvenstvena tekma med domačo Austrio in Wolfsbergom. V zadnjih minutah pa je prišlo do nesrečnega dogodka, ki bi lahko stal življenje 31-letnega igralca Austrie Georga Teigla. Na srečo je zelo prisebno reagiral igralec Wolfsberga Luka Lochoshvili.

V zadnjih minutah je ob vodstvu domačih z 1:0 Teigel dobil hud udarec s kolenom v glavo. Nezavesten je padel na zelenico. Lochoshvili pa je takoj opazil, da je situacija zelo resna in je Teigla obrnil na bok ter mu izvlekel jezik, ki ga je Teigel že pogoltnil, da se ni zadušil. "Teigel je Luko celo ugriznil v prst, ko mu je poskušal izvleči jezik, a se Luka ni dal in se je kljub temu trudil toliko časa, da je jezik izvlkel iz grla," je dejal trener Wolfsburga Robin Dutt in dodal: "Glede na vse, je zdaj v redu," je dejal trener Austrie Manfred Schmid.  Teigl se je osvestil že na igrišču, potem pa so ga odnesli z igrišča in ga prepeljali v bolnišnico. In Lochoshvili? Vsi so poudarjali pomembnost njegovega dejanja. "Zelo smo ponosni na Locha. To je bila akcija tekme. Neverjetna poteza. Teiglu je zelo verjetno rešil življenje," je še dejal trener Dutt.

Značke: austria-dunaj, drama