18.02.2022 09:49:14

BIZARNO: Junak Barcelone igral v DRESU Z NAPAKO! Kako tega nihče ni opazil pravočasno?! (foto)

Junak Barcelone je igral v dresu z nenavadno napako.

Obračun lige Europa na stadionu Camp Nou med Barcelono in Napolijem se je v četrtek končal z 1:1. Italijansko ekipo je v vodstvo v 29. minuti popeljal Piotr Zielinski, v 59. minuti pa je po natančnem strelu z 11-metrovke izenačil Ferran Torres.

Španski nogometaš je tako poskrbel za izid, ki Katalonce ohranja v igri pred povratno tekmo na sila neprijetnem gostovanju, na družabnih omrežjih pa je precej pozornosti pritegnil njegov dres.

Torres je v drugem polčasu igral v dresu, ki se je razlikoval od tistih, ki ga nosijo soigralci. Njegov je bil brez klubskega grba in logotipa opremljevalca, to so opazili šele po tem, ko se je drugi polčas že začel.

Španski mediji so izbrskali, da je šlo za nenavadno tiskarsko napako, bodo pa v klubu v prihodnje na tovrstne zadeve precej bolj pozorni.