22.12.2021 08:34:03

Filmska ali nogometna zvezda?! Svet se zgraža nad potezo člana BARCE, tekmec dobil RDEČ KARTON! (video)

Brez dvoma je šlo za nešportno potezo, vseeno pa je član Barcelone poskrbel za odmeven filmski vložek.

V španskem nogometnem prvenstvu sta bili v torek odigrani dve zaostali tekmi. Villarreal je s 5:2 premagal Alaves, Sevilla in Barcelona pa sta se razšla brez zmagovalca (1:1).

Andaluzijci ostajajo na drugem mestu, zaostanek za vodilnim Real Madridom pa so znižali na pet točk. Katalonci po sedmem neodločenem izidu zasedajo sedmo mesto.

Oba zadetka sta padla v prvem polčasu. Za domače je zadel Papu Gomez (32.), izenačil pa je Ronald Araujo (44.). Domači so od 64. minute igrali z igralcem manj zaradi izključitve Julesa Koundeja, ki je po odrivanju Jordija Albe izgubil živce in članu Barcelone žogo vrgel v obraz. Težko se je znebiti občutka, da je Katalonec pri vsem skupaj malce odigral, če ne drugega, je dosegel svoje in iz igre izločil igralca nasprotnega moštva.