Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 25.10.2021 16:59:24

POVSEM JE PONOREL! Po petem zadetku na Old Traffordu je Škot PADEL V TRANS in ŠOKIRAL SOIGRALCE (video)

Nogometaš Liverpoola tudi po petem zadetku, ko je bil tekmec povsem potolčen, ni želel stopiti iz plina.

Veliki angleški derbi je zanesljivo pripadel Liverpoolu, ki je z zmago 5:0 v gosteh osramotil Manchester United. Tekmec redsov je bil mrtev, ležal je na tleh in marsikdo bo na tem mestu zagovarjal človeško držo oziroma nepisano pravilo, da na tleh ležečega več ne udarjaš in brcaš. A škotski nogometaš Andy Robertson je imel drugačen pogled, domačine je želel ponižati do obisti.

Na Otoku je prah dvignil posnetek slavja igralcev Liverpoola po petem zadetku, ki ga je dosegel Mohamed Salah in s tem zaokrožil hat-trick. Tekma je bila odločena, do konca pa skoraj še ves drugi polčas. Gostje bi lahko zaigrali manj intenzivno in tekmecu pustili dihati ali celo doseči častni zadetek, ki v resnici ne bi ničesar spremenil. Robertson je želel nekaj drugega, drl se je na svoje soigralce, naj ne popuščajo, naj nadaljujejo in naj bodo brez milosti. "Gremooo!" je na koncu še zavpil, češ zgazimo in poteptajmo jih tako brutalno, da se ne bodo več pobrali.

Rezultat se do konca ni več spremenil. Liverpool je visoko zmago zgradil z zadetki v 5. (Keita), 13. (Jota), 27. (Jones), 38. (Salah, prvič), 45. (Salah, drugič) in 50. minuti (Salah, tretjič).