Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 21.10.2021 06:59:19

To lahko le ON! Ste videli, kako je Cristiano RONALDO uničil večer Josipu ILIČIĆU?! (video)

Zmaga Manchester Uniteda v dramatični končnici.

Ena od najbolj razburljivih tekem 3. kroga lige prvakov je bila odigrana na Old Traffordu, kjer je gostovala Atalanta z Josipom Iličićem na čelu. Gostje iz Bergama so odlično začeli tekmo, tudi po zaslugi Slovenca, ki je bil eden od kreatorjev vodilnega gola, ko je v 15. minuti podal na desno do Davideja Zappacoste, ta pa je nato pred golom našel Maria Pašalića, ki je zadel za 1:0.

V 29. minuti so se rdeči vragi znašli v še večjih težavah, po kotu je z glavo zadel Merih Demiral in dosegel 500. gol Atalante pod vodstvom Gian Piera Gasperinija. United, ki je imel nekaj lepih priložnosti, se je vrnil v igro v 53. minuti po zadetku Marcusa Rashforda. Malce pozneje so v tem delu boljši domači zadeli okvir vrat, v 75. minuti pa je Harry Maguire izenačil.

Za popoln preobrat pa je v 81. minuti tekme poskrbel kdo drug kot Cristiano Ronaldo, ki se je izkazal z nebeškim skokom, po zadnjem sodnikovem žvižgu pa je padel na kolena in pokazal, koliko mu pomeni ta zmaga.