Je strast med Markom in Jernejo ugasnila?

doncic tiskovna Ekipa24.si

Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

0 03.10.2021 11:03:44

Koemanu?! Suarez o 'telefoniranju' po zadetku proti Barceloni razkril: To je bilo za ...

Luis Suarez se je odzval na očitke javnosti, da je po zadetku poslal sporočilu trenerju Barcelone.

Atletico Madrid je v soboto v španskem prvenstvu kar malce pričakovano na kolena spravil vse bolj nebogljeno Barcelono. Gostje so klonili z 2:0, drugi zadetek in hkrati končni izid pa je še pred koncem prvega polčasa postavil nekdanji član Barce Luis Suarez. Urugvajec se zadetka iz spoštovanja do navijačev svojega nekdanjega kluba ni veselil, po golu pa je poskrbel tudi za gesto, ki je hitro obkrožila svet.

S prsti je nakazal, da nekoga kliče, v javnosti pa je hitro zaokrožil očitek, da je bilo to namenjeno trenerju Barcelone, ki se je nogometašu lanskega septembra odpovedal v vsega minuto dolgem telefonskem klicu. Ali je res kaj na tem? Suarez je pojasnil, komu je bila namenjena ta gesta, očitno pa ne nizozemskemu strategu. Vsaj tako pravi ...

"To je bilo za ljudi, ki vedo, da uporabljam še zmeraj enako telefonsko številko. Lahko me pokličejo, kadarkoli želijo," je pojasnil Suarez.

Značke: suarez, atletico