Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 26.09.2021 12:38:10

Nov izbruh pri PSG-ju! MBAPPEJA ujela kamera, ko je norel na klopi, krivec pa NEYMAR! Očital mu je, da ... (video)

Kylian Mbappe je bil v soboto vse prej kot zadovoljen.

Zvezdniška ekipa PSG je v osmem krogu francoskega nogometnega prvenstva zabeležila še osmo zmago. Tokrat je na domačem stadionu brez Argentinca Lionela Messija ugnala Montpellier z 2:0 (1:0). V prvem polčasu je v 15. minuti zadel Idrissa Gueye, dve minuti pred koncem rednega dela igre pa je tri točke zapečatil Julian Draxler, ki je zadel po podaji Neymarja.

Tik pred drugim zadetkom je igrišče zapustil Kylian Mbappe, eden od članov zvezdniške trojke, njegovo jezo pa so ujele tudi kamere. Ne zaradi menjave, ampak zaradi Neymarja. "Takšne žoge mi ni podal niti enkrat," je soigralcu na klopi Idrissu Garryju zaradi Neymarja bentil Mbappe. Ob tem je jezno krili z rokami in bil videti precej jezen. To je bilo sicer prvič, da je bil Mbappe nezadovoljen zaradi Neymarja,  katerim sta sicer v odličnih odnosih, seveda pa je to početje še dodatno spodbudilo govorice o vse večjem nezadovoljstvu mladega francoskega napadalca.

Značke: mbappe, neymar