andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 26.09.2021 08:03:43

Kaj je imel V ROKI, ko je zabil GOL?! Ni imel časa, Italijo obkrožil posnetek zadetka, ki je ... (video)

Italijanski napadalec dosegel zadetek, o katerem so se razpisali mediji po Evropi.

Sobotne tekme v italijanski ligi so se končale s spektakularnim obračunom. V Genovi sta se pomerila Genoa in Verona, končni rezultat je bil 3:3, kar štirje zadetki pa so padli v zadnjih 13 minutah igre. Po zaostanku z 2:0 so se domači pobrali in najprej izenačili na 2:2, za preobrat pa je poskrbel Mattia Destro. Napadalec Genoe je s tem zadetkom obkroži svet, predvsem zaradi tega, kako se je odzval. Tik pred začetkom akcije se je hotel malce odžejati, časa za odziv pa ni bilo ravno na pretek, zaradi česar se je v akcijo podal kar s plastenko v roki. To ga ni prav nič zmotilo, sledil pa je zadetek za vodstvo s 3:2. A veselje je bilo kratkotrajno, dobrih pet minut kasneje je Nikola Kalinić postavil končnih 3:3.

Značke: genoa, destro