Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

3 22.09.2021 08:20:35

ŠKANDALOZNI PRIZORI! To, kar se je dogajalo na derbiju v BiH, je šokiralo celotno regijo: napad, zažgan avto ... (foto + video)

Na derbiju v Bosni in Hercegovini je prišlo do grozljivega incidenta.

Na nogometnem obračunu v bosansko-hercegovski ligi, ko sta se pomerila Velež in Borac, je prišlo do neverjetnega incidenta. Tekma je bila prekinjena v 82. minuti pri rezultatu 2:0 za Borac, ko so na igrišče vdrli navijači Veleža, ki so želeli obračunati z gosti in predvsem s sodniki, s katerimi so bili zelo nezadovoljni.

A celoten incident je dobil še tretji polčas. Nekateri od teh 'navijačev' so namreč z avtomobilom sledili sodnikom in jih prestregli v enem od predorov. Pet huliganov je najprej vrglo baklo v avtomobil, nato pa so še fizično napadli tri sodnike, eden od njih je pristal v bolnišnici. Tudi fotografije avtomobila, ki je povsem pogorel, so izjemno grozljive. Vse skupaj bi se lahko končalo zelo tragično.

Značke: velež, mostar