Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 16.09.2021 08:17:29

AUČ! Tako je prišlo do poškodbe megazvezdnika, v Parizu v skrbeh: Bomo videli, kako ... (video)

V Parizu skrbi poškodba Kyliana Mbappeja.

Brugge je v sredo gostil sloviti PSG in iztržil 1:1. Parižani, pri katerih so v napadu začeli Kylian Mbappe, Neymar in Lionel Messi, so povedli v 15. minuti z golom Anderja Herrere in Mbappejevo podajo. Brugge je izenačil prek Hansa Vanakena v 27. minuti, kar je bil tudi končni izid.

V nadaljevanju je za nekaj skrbi poskrbela poškodba Kyliana Mbappeja, ki je v 40. minuti zaprosil za zdravniško pomoč, a nato vendarle nadaljeval. Vse skupaj je trajalo zgolj do 51. minute, ko so bile bolečine prehude, igrišče pa je takrat vendarle zapustil.

Mauricio Pochettino je po tekmi poskrbel za nekaj dodatnih skrbi, saj je razkril, da si je zvil gleženj, ob tem pa dodal, da ima precejšnje težave z obema gležnjema. "Moramo počakati, bomo videli, kako zelo resno je," je po tekmi dejal trener PSG-ja.

Značke: mbappe, psg